Taksi në Bruksel
Anije aeroporti në Bruksel


Keni nevojë për një transferim aeroporti?
Rezervoni paraprakisht taksi tuaj në Bruksel online tani.

Pagesa Sigurt

Në mënyrë që të garantoni një shërbim cilësor, ju lutemi vini re se të gjitha rezervimet duhet të bëhen të paktën 06 orë më parë!

Shofer aeroporti në Bruksel

Taksi në Bruksel. Shoferi i aeroportit me një çmim fiks!

Prestige DRIVER, krenar që ju ofron shërbime të gjera për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja për transferim kombëtar dhe ndërkombëtar. Shërbim taksi në Aeroportin Kombëtar të Brukselit Zaventem [BRU] në çdo destinacion tjetër: BE, NL, DE, FR, LU ...

Marrja dhe transferimi i shpejtë nga dhe në mbi njëqind qytete dhe aeroporte në Belgjikë, Hollandë, Gjermani, Francë: Aeroporti i BrukselitAeroporti CharleroiAeroporti i Liège.

Shofer taksie

SHOFERT
I KUALIFIKUAR

Rezervim i sigurt taksi

PAGESA
SECURE

Shofer privat në Bruksel

MAKINA
I QETSUESHM

Transferim taksi me çmimet më të mira

ÇMIMI FIKS DHE
E ARSYETSHME

Shoferët e taksive në dispozicion 24/7

OR H
FLEKSIBLE

Aeroporti Taxi Zaventem

Rezervoni një transferim për në aeroportin e Brukselit Zaventem [BRU]

Qëllimi ynë kryesor është t'i bëjmë udhëtimet tuaja të sigurta, pa mundim dhe mbi të gjitha në orar të sigurt. Llogaritni itinerarin me Rome2Rio, rezervoni vendet tuaja dhe jini të sigurt që po udhëtoni me kompanitë tona më të mira të transportit, të rehatshme dhe ekonomike.

Ne jemi të specializuar në të gjitha transport aeroport me tarifa të reduktuara nga dhe në ndërmarrjet e stacioneve hekurudhore et linjat ajrore nga Belgjika : Aeroporti Zaventem, Charleroi-Bruxelles-Sud, Liège, Antwerp, Kortrijk-Wevelegem & Ostend.

Rezervoni në mënyrë të sigurt transportin paraprakisht me një shofer aeroporti në bord për të marrë një çmim fiks. Kursime deri në 70% më lirë se çmimet për metër të taksive zyrtare!

Si funksionon kjo gjë?
Çfarë të presësh pas rezervimit?

Porosit një taksi

01.

Pas rezervimit

Pasi të keni rezervuar, transferimi juaj do të rregullohet dhe planifikohet. Shoferi do t'ju takojë në sallën e mbërritjes ose në adresën e dëshiruar. Fluturimi do të monitorohet për vonesa të mundshme.

taksist me shenjë emri

02.

Dita e transferimit

Ju do të kaloni linjën për taksitë në mënyrë që të merrni udhëtimin tuaj menjëherë. Ne ofrojmë shoferët tanë më të mirë profesionistë dhe një larmi automjetesh për të përmbushur nevojat e udhëtimeve tuaja.

Taksi me tarifë fikse

03.

Cilësia e shërbimit

Transfertat tona private derë më derë janë mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të arritur në destinacionin tuaj. Drejtuesit i njohin rrugët shumë mirë, ata do të marrin rrugën më të shpejtë.

Shërbime taksi në aeroport

Transferimi i anijeve dhe taksive në Bruxelles-National [BRU]

Kur të rezervoni një nga taksitë tona, ne do t'ju marrim sa më shpejt të jetë e mundur në kohë reale! Shoferi ynë do t'ju transferojë në destinacionin tuaj në mënyrë të sigurt dhe në kohë. Ai do të jetë i pranishëm në sallat e terminalit me një shenjë emri.

Transporti i njerëzve me shofer privat qoftë për transfer:

  • derë më derë në aeroport,
  • takime biznesi,
  • transferimi në grup me anije,
  • Guide Turistike,
  • një kontratë taksi me pajtim,
  • dasma, ngjarje, etj.

Drejtuesit tanë profesionistë dhe miqësorë do të sigurohen që t'ju sjellin kudo me një buzëqeshje.

Prestige DRIVER, ofron të gjitha formulat e udhëtimit kombëtar dhe ndërkombëtar 24/7. Kompania jonë lokale e transportit të taksi në Bruksel mbetet në dispozicionin tuaj për të gjitha rezervimet në platformën tonë online.

Transporti me aeroport aeroport

Taksi në aeroportin e Brukselit

des shërbimet e transferimit të taksi në aeroport ekonomike dhe komode në aeroportin e zgjedhjes suaj.

Rezervoni një taksi në Bruksel

Anije për në aeroportin e Brukselit

Transporti me aeroport aeroport në çdo destinacion të dëshiruar. Transferim me kosto të ulët!

kontrata e kompanisë taksi

transport
kontraktuale me pajtim

Withshtë me shumë kënaqësi të nënshkruaj kontrata mujore taksi për individë dhe profesionistë.

shoferi privat aeroporti i Liège

Shoferë privatë, të kualifikuar dhe profesionistë

Gëzoni shërbimin më të mirë të klientëve nga drejtuesit tanë profesionistë privatë.

transferim në distancë të gjatë

Transport taksi për biznes dhe profesional

Transferim taksi edhe për biznes. Ne do t'ju drejtojmë rehat dhe diskret.

biznes anijesh taksi

Taksi për guidat turistike

Gjithashtu duke marrë përgjegjësinë e një taksi me shofer privat për çdo udhërrëfyes.

Transferimi i aeroportit të ajrit ajror të Brukselit
Transferimi në aeroportin e Eindhoven
Këshilltar udhëtimi shofer prestigj
Shoferi privat aeroporti i Brukselit Zaventem
transferimi i aeroportit bnb në ajër Charleroi
Transferimi i aeroportit të Frankfurtit
Transferoni Brukselin në marok ajror mbretëror
Transferoni aeroportin e maastricht aachen
Taksi private Aeroporti i Brukselit në Katar
Anije aeroporti Charleroi Ottignies louvain la neuve
aeroporti i Brukselit me taksi
Transferimi i aeroportit të Liège
Taksi private e Emirateve nga aeroporti i Brukselit
Anijes me aeroportin e Lille

Automjetet tona taksi në Bruksel me shofer aeroporti

Udhëtoni në mënyrë të sigurt kur të arrini në destinacionin tuaj në stilin tuaj. Duke zgjedhur një nga kategoritë tona të automjeteve me nevoja të adaptuara. Me disa klikime, sistemi i rezervimit do t'ju japë menjëherë çmimin e udhëtimit dhe disponueshmërinë e opsioneve të rezervimit.

Pasagjer Shofer Prestige

Eco Taxi nga / në aeroportin e Brukselit

Taksi ekonomike për të gjitha udhëtimet kombëtare. Rezervoni dhe merrni një çmim fiks për sendet tuaja ushqimore.

Taksi i lirë aeroporti i Brukselit
Rezervoni automjetin taksi Bruksel

Taksi biznesi nga / në Bruksel

Një zgjedhje e shkëlqyer për një takim ose një udhëtim pune… Rezervoni paraprakisht në internet.

Taksi në Bruksel
Libër anijen Bruksel

Anija VAN nga / në Bruksel

Shumë e gjerë dhe ekonomike. Ideale për grupe dhe familje për distanca të gjata.

Anije aeroporti në Bruksel

Shërbim i lirë transporti në varësi të numrit të udhëtarëve: individë, familje dhe grupe. Për të marrë një ofertë me çmim fiks për një porosi taksi, ju lutemi përdorni llogaritësi ynë i formularit në internet për të matur distancën e itinerarit që do të udhëtohet.

Taksi në Bruksel-Kryeqytet nga / në aeroportin e Zaventem

Transferimi ekonomik
Transferimi ekonomik
37 €

Automjeti standard - 1 deri në 3 vende - 3 copë bagazhe

37 €
Transferimi i biznesit
Transferimi i biznesit
50 €

Mercedes Classe E - 1 deri në 3 vende - 3 copë bagazhe

50 €
Van Transfer - Grupi
Van Transfer - Grupi
47 €

Mercedes VAN - 1 deri në 8 vende - bagazh 8x

47 €

Taksi në Bruksel-Qytet nga / në aeroportin Charleroi

Transferimi ekonomik
Transferimi ekonomik
75 €

Automjeti standard - 1 deri në 3 vende - 3 copë bagazhe

75 €
Transferimi i biznesit
Transferimi i biznesit
100 €

Mercedes Classe E - 1 deri në 3 vende - 3 copë bagazhe

100 €
Van Transfer - Grupi
Van Transfer - Grupi
90 €

Mercedes VAN - 1 deri në 8 vende - bagazh 8x

90 €

Pyetje për fréquemment posées

shofer prestigji faq
Për të mësuar koston e taksive tonë për në Bruksel dhe destinacione të tjera. Thjesht duhet të tregoni adresën e marrjes dhe adresën e destinacionit duke përdorur formularin tonë të llogaritjes në internet.

Nëse doni të rezervoni një transferim taksi nga / në aeroportin e Brukselit për shembull, thjesht plotësoni pikën e ndarje et mbërritja në pjesën " Rezervimi juaj". Pastaj mund të zgjidhni aeroportin e destinacionit për të shkuar.

Prestige DRIVER rekomandon rezervimin sa më shpejt të jetë e mundur për të garantuar disponueshmërinë dhe çmimin aktual të transferimit. Në përgjithësi, ne mund të pranojmë të gjitha rezervimet deri në 6 orë para transferimit!

Sidoqoftë, kufijtë e minutës së fundit të rezervimit varen nga destinacioni dhe datat e kërkuara. Në shumë raste ne mund të jemi në gjendje të organizojmë transferime mbi kufirin e minutës së fundit, por ne rekomandojmë rezervimin paraprakisht, pasi datat gjithmonë varen nga disponueshmëria e automjeteve dhe shoferëve.

Po, shoferët tanë mund të paguhen në para të gatshme. Gjatë procesit të rezervimit dhe pagesës, gjithçka që duhet të bëni është të kontrolloni pagesa në para të gatshme !

Për arsye sigurie, ne duhet t'ju telefonojmë verbalisht për të vërtetuar praninë tuaj.

Mos harroni se transferimet e rezervuara në internet mund të anulohen me të drejtën e kthimit deri në 48 orë para shërbimit.

Mos u shqetëso, ne jemi mësuar me të. Në procesin e rezervimit, ne do të kërkojmë informacionin tuaj të fluturimit. Shoferi do të përdorë këtë informacion për të monitoruar fluturimin dhe do t'ju presë në sallën e mbërritjeve nëse është e nevojshme.

Nëse fluturimi juaj ndryshon numrin ose kohën ose nëse fluturimi është më shumë se 2 orë me vonesë, ju lutemi na telefononi në numrin e shfaqur në faqen tonë.

10 mashtrime gjatë pushimeve

Dhjetë mashtrimet kryesore gjatë pushimeve!

I keni çantat e paketuara dhe gati për të shkuar? Udhëtimi është një mënyrë për të rimbushur bateritë dhe veçanërisht për të pushuar, por ...

Hotel aeroporti

Aeroporti Hotel - Avantazhet & Disavantazhet

Shpesh do të gjeni hotele pranë aeroportit për të cilin po udhëtoni. Kjo është për lehtësi për biznesmenët dhe për ata që ...

Anije transporti aeroporti

Si të zgjidhni shërbimin më të mirë të transferimit në aeroport

Shumica e ndërmarrjeve preferojnë një shërbim limuzine ose makine të qytetit për punonjësit e tyre. Kohë më parë, ishte e shtrenjtë për të udhëtuar me limuzinë ose ...

Çfarë mendojnë udhëtarët tanë besnikë

Transferim perfekt dhe i shpejtë i anijes nga aeroporti Bruksel Zaventem në hotelin Amigo. Një taksi private e shoqërueshme dhe shumë miqësore. Faleminderit +++

Njoftim i shoferit prestigj

Vincent B.

Sherbim i larte!
Një shofer i përpiktë dhe automjet i pastër. Një udhëtim i shkurtër taksi nga aeroporti i Zaventem. Të rekomandojmë pa hezitim!

Vlerësimet e klientëve të taksive në Bruksel

Sara E.

Ne kërkojmë një transferim taksi në aeroportin Bruksel Zaventem, shoferi ishte tashmë i pranishëm paraprakisht, unë e vlerësoj saktësinë. Personi i dobishëm dhe shumë miqësor. Faleminderit

Njoftim i shoferit prestigj

Jean-Batiste A.

cookies të shoferit prestigj

Duke vazhduar të përdorni faqen tonë, ju pranoni përdorimin e cookies në përputhje me tonat Politika e privatësisë.