Taksi në aeroportin e Antwerpenit
Anijes për në aeroportin e Antwerpen


Rezervoni një shofer aeroporti për një transferim të anijes në aeroportin Antwerp nga / në aeroportin Zaventem

Rezervoni taksi në Liège
Në mënyrë që të garantoni një shërbim cilësor, ju lutemi vini re se të gjitha rezervimet duhet të bëhen të paktën 06 orë më parë!
Taksi në aeroportin e Brukselit

Anije për aeroportin e Antwerpit [ANR] nga / në Bruxelles-Zaventem

Prestige DRIVER, shërbim transferimi transferim në aeroportin e Antwerpen nga / në Bruxelles-Zaventem [BRU]. Ne shërbejmë në mënyrë të sigurt të gjithë provincën e Antwerpenit, përreth dhe gjithashtu për të gjitha destinacionet në Belgjikë. Ne ofrojmë transport të besueshëm dhe të sigurt derë më derë dhe transport anijesh me qëllim për ta bërë qëndrimin tuaj të sigurt dhe të rehatshëm në të gjitha aeroportet në Belgjikë.

Qëllimi ynë është që të kënaqim plotësisht klientët tanë. Shërbimet tona taksi ju garantojnë rehati dhe kohë të lirë. Klientët mund të përfitojnë nga shërbimi i rezervimit të taksive përmes faqes tonë në internet gjithëpërfshirëse dhe të lehtë për t’u përdorur, si dhe qendrës sonë të thirrjeve 24 orë. Ne përpiqemi t'u sigurojmë përdoruesve tanë shërbime të ndryshme përveç ndjekjes dhe dërgimit të mesazheve në kohë reale.

Transferet janë për të gjithë qytetin ose komunat e Antwerpen. Transfero tek: Stacioni i trenit në Anversë, parkim, ndalesë e transportit publik, udhëtim biznesi, ngjarje e rëndësishme, në qendër të qytetit, në hotel dhe në ndonjë aeroport tjetër pranë ...

Transporti aeroport për në Sint-Niklaas Bruksel

Përparësitë e taksive tona për aeroportin e Antwerpenit

Shërbim i rehatshëm dhe i besueshëm me Prestige DRIVER.

Shërbimi ynë i transferimit të aeroportit ju ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të besueshme për të arritur në aeroport në kohë dhe të qetë. Mund të ju ndihmojë të filloni mirë për një udhëtim pune ose pushime dhe të zvogëloni stresin e makinës në aeroport, veçanërisht nëse jeni duke u përpjekur të lundroni në një zonë të panjohur me kohë të kufizuar. Këtu janë disa aspekte pozitive të përdorimit të një shërbimi transporti aeroport.

Rezervoni taksi në aeroportin e Antwerpenit

Transport taksi dhe transporti nga / në aeroportin e Antwerpenit

Udhëzues i shkurtër për në Antwerp dhe përreth

Qëndroni këndshëm dhe rehat me ne në siguri të plotë. Prestige DRIVER, bartet çdo ditë disa pasagjerë në taksi nga aeroporti i Antwerpenit në aeroportin e Brukselit dhe çdo qytet tjetër në Evropë.

Shoferët tanë me përvojë do t'ju drejtojnë me anije nga aeroporti i Antwerpenit për në ndonjë vend turistik : Rubenshuis, Onze-Lieve-Vrouwekathedraal, Museum aan de Stroom, Zoo Antwerp, Plantin-Moretus Museum, Antwerp Town Hall, Steen, Antwerp Grand-Place, Muzeu Mbretëror i Arteve të Bukura Antwerp dhe shumë të tjerë

Shërbimet e transferimit kudo në Belgjikë nga zemra e Evropës: Francë, Gjermani, Luksemburg, Holandë, etj. Me Prestige DRIVER, ju do të qëndroni gjithmonë në rehati dhe çmim fiks për të gjitha destinacionet. Llogaritni lehtësisht kostot e taksisë tuaj duke përdorur modulin tonë të porositjes në internet dhe zbuloni çmimet paraprakisht.

Anije aeroporti në Antwerp

Ka shumë përparësi për të zgjedhur një shofer privat për të gjithë transportin e pasagjerëve derë më derë në Antwerpen:

 • Asnjë tarifë bagazhi apo njehsori
 • Tarifa fikse natën dhe ditën
 • Pa pagesë shtesë ose kosto të fshehura
 • Asnjë taksimetër në makinat tona

Transferimi i anijeve dhe taksive në internet. Si punon ?

Rezervoni anijen për aeroportin e Antwerpenit

01.

Rezervime online

Plotësoni fushat e formularit të rezervimit online në mënyrë që të porosisni taksinë tuaj paraprakisht. Shoferi juaj i aeroportit do të ndjekë të gjitha detajet për t'ju pritur në kohë reale.

Tarifat e taksive për aeroportin e Antwerpenit

02.

Merrni tarifat

Merrni një vlerësim të kostos direkt gjatë fazave të rezervimit tuaj. Të gjitha çmimet tona të shfaqura drejtpërdrejt janë gjithë përfshirëse dhe pa ndonjë kosto shtesë! Çmime të përballueshme dhe fikse të taksive.

Shofer taksie në aeroportin e Antwerpenit

03.

Detaje dhe konfirmim

Pas rezervimit në faqen tonë në internet, ju do të merrni një email konfirmimi dhe të gjitha detajet e transferimit tuaj të ardhshëm. Shoferi do t'ju presë para mbërritjes me një shenjë.

Rezervimi i taksisë në disa klikime për aeroportin e Antwerpenit

Transferoni aeroportin e Brukselit Antwerp

Rezervim i thjeshtë i një anijeje ose taksi në Antwerp dhe do ta dini saktësisht se sa do t'ju kushtojë gara. Me Prestige DRIVERju merrni gjithmonë një çmim fiks dihet gjatë fazave të rezervimit tuaj. Drejtuesit tanë profesionistë do t'ju ofrojë një shërbim cilësor për të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja.

Pasagjerët mund të udhëtojnë nga dhe në këto aeroporte me autobus, trajner, tren, metro dhe gjithashtu me taksi. Të gjithë këta aeroporte kanë qasje në transportin publik dhe shërbimet e taksive janë gjithashtu në dispozicion. Një numër i madh i udhëtarëve do të kalojnë nëpër këto aeroporte më të ngarkuara dhe shumica e tyre do të zgjedhin shërbimin e taksisë ose një autobus, pasi ata mund të mos ndihen rehat kur udhëtojnë në transportin publik!

Shumica e udhëtarëve preferojnë taksitë sesa transportin publik për një udhëtim të palodhur dhe të shpejtë. Stendat e taksive janë në dispozicion jashtë terminaleve të aeroportit dhe ju mund të vini në radhë për të punësuar një në vend. Ka kompani të panumërta taksi në Londër dhe ju duhet të zgjidhni atë më të mirën për një udhëtim pa sherr.

Taksi për në aeroportin e Antwerpen.

Alternativat më të mira për taksitë tradicionale në Antwerpen.

Tarifat e matura të taksive janë stresuese për të gjithë kur jeni atje, veçanërisht nëse lind bllokim i trafikut. Sot, është e lehtë dhe e preferueshme të rezervoni një taksi privat në internet brenda pak minutash nga kudo në botë.

Shoferi juaj do t'ju presë përpara terminalit dhe gjithashtu do t'ju ndihmojë me bagazhet tuaja të rënda gjatë shërimit në aeroport.

Transferimi i anijes në aeroportin e Antwerpen (ANR)

Sistemi ynë i rezervimit në internet ju jep lirinë për të zgjedhur automjetin tuaj nga një limuzinë e thjeshtë në një minivan luksoz. Kompania jonë e taksive dhe anijeve gjithashtu ofron vende për fëmijë dhe qasje në karrocat sipas kërkesës.

Ne vazhdimisht po kryejmë monitorimin e fluturimit për të kontrolluar gjendjen para se të dërgohet shoferi. Kjo i kursen udhëtarët nga detyrimi për të paguar për kohë shtesë të pritjes. Ne shpesh kemi ulje dhe oferta në rezervimet në internet. Anijet tona janë mënyra më e përshtatshme për një udhëtim në grup të rehatshëm dhe pa stres nga dhe në aeroportet e Antwerpenit.

Bettershtë më mirë dhe e sigurt të zgjidhni një shërbim të mirë taksi në aeroport me shoferë profesionistë, automjete të kondicionuara dhe të gjitha sa më sipër.

Rezervoni taksinë tuaj në disa klikime nga / në aeroportin e Brukselit

Flota e automjeteve në dispozicion për çdo transferim derë më derë

66 €

Taksi i lirë aeroporti i Brukselit

Taksi eko në aeroportin e Antwerpit [ANR]

Transferimi i taksisë ekonomike nga aeroporti i Antwerpenit në Bruksel ose anasjelltas

103 €

Taksi në aeroportin e Brukselit

Taksi biznesi nga aeroporti i Antwerpenit

Transferim taksi biznesi nga aeroporti i Antwerpenit në Bruksel ose anasjelltas

78 €

Anije Brukseli

Anije për në aeroportin e Antwerpit [ANR]

Transferimi i anijes nga aeroporti i Antwerpenit në Bruksel ose anasjelltas

E di ti

Historia e Aeroportit të Antwerpit [ANR]

Muzeu Stampe & Vertongen u përurua më 26 maj 2001 në nderim të pionierëve të Antwerpit Jean Stampe (1889-1978) dhe Maurice Vertongen. Ata janë në origjinë të një shkolle pilot në aeroportin Deurne. Më vonë, asaj iu shtua një fabrikë në të cilën prodhoheshin aeroplanët legjendarë të tipit SV4. SV4, i vetmi avion belg me famë ndërkombëtare, qëndroi në shërbim me forcën ajrore belge deri në 1978.

Në Muzeun Stampe & Vertongen do të shihni disa shembuj të "Stampe", në të cilin disa gjenerata pilotësh morën mësimet e para të fluturimit. Çdo vit në maj, të Shtunën dhe të Dielën pas Ngjitjes, zhvillohet "Stampe Fly In". Aeroporti u shndërrua më pas në një vend takimi historik për avionët origjinal SV4 nga e gjithë Evropa.

Përveç kësaj, Muzeu ekspozon një numër avionësh ushtarakë nga Lufta e Parë Botërore. Ky koleksion përfshin gjashtë kopje unike në madhësi reale. Disa pajisje janë të pajisura me një motor rrotullues origjinal. Në punëtori do të zbuloni restaurimin e një avioni të shtatë, një Fokker DVII.
Raketa famëkeqe V1 e Luftës së Dytë Botërore, e cila shkaktoi kaq shumë panik në Antwerp, është gjithashtu e ekspozuar në Muze.

Muzeu gjurmon historinë e aeroportit të Antwerp-it, me foto, dokumente dhe modele në shkallë të, për shembull, Blériot nga Jan Olieslagers.

Burimi: Aeroporti Antwerp

Itinerari për të përgatitur udhëtimin tuaj në aeroportin e Antwerp

Adresa e zbritjes së destinacionit të Aeroportit të Antwerpit:

 • Emri: Aeroporti Antwerp
 • Adresa: Luchthavenlei,
 • Kodi postar: 2100
 • Qyteti: Antwerpen
 • Shteti: Belgjikë
 • Gjerësia gjeografike: 51.2211097
 • Gjatësia: 4.399708
 

Llogaritni rrugën me Rome2Rio

Pyetje për fréquemment posées

Pyetjet e bëra më shpesh ...

Pyetjet e shpeshta prestige driver
Për arsye cilësore, maksimumi 3 deri në 4 pasagjerë mund të udhëtojnë me një veturë të tipit sedan. Për grupe dhe familje, 8 persona maksimalisht në një furgon të tipit Multivan.

Sigurisht, nëse bëni një porosi përmes faqes tonë, menjëherë do të merrni një konfirmim të rezervimit tuaj me email. Nëse keni bërë një rezervim me telefon, do të merrni një konfirmim me SMS përmes aplikacionit Whatsapp.

Ju keni dy mundësi për të paguar për rezervimet tuaja:

 1. Pagesa online gjatë procesit të rezervimit përmes formularit tonë të porosisë online. Ju paguani në mënyrë të sigurt në fazën përfundimtare me kartën e kreditit Stripe: Visa, MasterCard, Bancontact, etj.
 2. Gjithashtu, ju keni mundësinë e pagimit të parave të gatshme për t'i paguar shoferit në fund të udhëtimit tuaj.
Ne thjesht kërkojmë të fusni adresën e marrjes, adresën e destinacionit, datën dhe kohën e anijes ose taksisë tuaj. Si dhe numrin e personave që do të transportohen, adresën e postës elektronike dhe numrin e telefonit ku mund të arrijmë pasagjerët.

Llogaritni kostot e taksisë tuaj në disa klikime duke përdorur formularin tonë online. Për disa minuta, ju do të dini saktësisht se sa do të kushtojë udhëtimi juaj para se të vërtetoni pagesën. Çmimet tona janë gjithmonë fikse, pa ndonjë surprizë të keqe as para, as pas saj!

Faleminderit shumë për komentet tuaja të vlerësuara!

Vlerësimet e lëna nga udhëtarët tanë besnikë

Transferim perfekt dhe i shpejtë nga aeroporti i Antwerpit në hotelin Amigo. Një taksist privat i shoqërueshëm dhe shumë miqësor. Faleminderit +++

rishikimi i klientit nga tape

Vincent B.

Më duhej një transport i minutës së fundit nga Brukseli në Antwerp. Ata u përgjigjën shpejt dhe shërbimi ishte i patëmetë. Edhe makina ishte vërtet e mirë! Uebfaqja është një prekje vërtet e bukur. Shumë e teknologjisë së lartë për biznesin privat dhe e përshtatshme për klientët.

rishikimi i klientit nga tape

Vivian M.

Ne kërkojmë një transferim nga aeroporti i Brukselit në aeroportin e Antwerpenit, shoferi ishte tashmë i pranishëm paraprakisht, unë e vlerësoj saktësinë. Shofer i dobishëm dhe shumë miqësor.

rishikimi i klientit nga tape

Jean-Batiste A.