Aeroporti i lirë Taxi Eindhoven
Anije e lirë për në aeroportin e Eindhoven


Rezervimi i shoferit të taksisë ose anijes për një transferim aeroporti nga / në Eindhoven.

Rezervoni taksi në Liège
Në mënyrë që të garantoni një shërbim cilësor, ju lutemi vini re se të gjitha rezervimet duhet të bëhen të paktën 06 orë më parë!
Taksi në aeroportin e Brukselit

Taksi dhe anije për në aeroportin e Eindhoven [EIN] nga / në Bruksel

Shofer Prestige, servis taksi për në aeroportin e Eindhoven [EIN], Hollandë. Ne i shërbejmë të gjithë provincës së Eindhoven, përreth dhe për të gjitha destinacionet nga Brukseli në Belgjikë. Të gjitha shërbimet tona derë më derë janë të besueshme dhe të sigurta për ta bërë qëndrimin tuaj të rehatshëm në të gjitha aeroportet në Evropë.

Objektivi ynë prioritar është që të kënaqim plotësisht klientët tanë. Shërbimet e taksive garantojnë komoditetin dhe kohën e lirë. Klientët mund të përdorin shërbimin tonë të thjeshtë dhe gjithëpërfshirës të rezervimit të taksive në internet. Si dhe qendra jonë e thirrjeve është e hapur 24/24 dhe në festat zyrtare. Ne gjithashtu ofrojmë një larmi shërbimesh për të gjithë përdoruesit tanë përveç ndjekjes dhe dërgimit të mesazheve në kohë reale.

Transferet mund të organizohen në të gjithë qytetin e Eindhoven ose në komunat përreth Eindhoven. Transferimet në: stacionin e trenit të Eindhoven, parkim makinash, ndalesë të transportit publik, udhëtime biznesi, ngjarje të rëndësishme, stacione treni, qendra të qytetit, hotele dhe të gjitha aeroportet e tjera afër.

Transporti aeroport Eindhoven Bruksel

Përparësitë e taksive dhe anijeve tona për Eindhoven

Shërbim i rehatshëm dhe i besueshëm me Prestige DRIVER.

Shërbimi ynë i transferimit në aeroport ju ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të besueshme për të arritur në destinacionin tuaj në kohë dhe në rehati. Mund të ju ndihmojë të filloni mirë në udhëtimin tuaj për të zvogëluar stresin e pritjes në aeroport, veçanërisht nëse doni të shkoni në zona të panjohura në një kohë të kufizuar. Këtu janë disa aspekte pozitive të përdorimit të shërbimeve të transportit ajror:

Rezervoni taksi në aeroportin e Eindhoven

Transport anijesh dhe taksi nga / në qytetin e Eindhoven

Udhëzues i shkurtër për Eindhoven ...

Prestige DRIVER, transporton çdo ditë disa pasagjerë me taksi nga aeroporti i Eindhoven në të gjitha vendet e zgjedhura për çdo udhërrëfyes.

Në mënyrë që të qëndrojnë të qetë dhe të këndshme në qytetin e Eindhoven. Shoferët tanë me përvojë do t'ju drejtojnë me anije nga Aeroporti i Eindhovenit për në ndonjë vend turistik : Van Abbemuseum, Muzeu Philips, Muzeu DAF, Kisha e Shën Katerinës, Muzeu i Eindhoven, Dierenrijk, Strabrechtse Heide, Splinter Speelpark, Het Groene Woud dhe shumë aktivitete të tjera për të zbuluar në vend ...

Kompania jonë e transportit përfshin nga Belgjika (Evropa Qendrore) të gjitha destinacionet fqinje për në: Francë, Gjermani, Luksemburg, Les Paguan-Bas, etj Me kompaninë tonë të taksive, ju gjithmonë do të qëndroni në komoditet në një çmim i volitshëm dhe fiks në çdo destinacion të zgjedhur. Udhëtoni në siguri të plotë falë shoferëve tanë profesionistë.

Anije Eindhoven

Zbuloni shumë përparësi duke zgjedhur një shofer privat për çdo transferim derë më derë në Eindhoven:

 • Asnjë tarifë për bagazh ose njehsor
 • Çmime fikse gjatë ditës dhe në mbrëmje
 • Asnjë tarifë e fshehur ose shtesë
 • Mungesa e taksimetrit në automjetet tona

Transferim taksi & anije në internet.
Si funksionon kjo gjë?

Rezervoni anijen për në aeroportin e Eindhoven

01.

Rezervime online

Plotësoni fushat e formularit të rezervimit online për të rezervuar një taksi paraprakisht. Drejtuesi i aeroportit do të ndjekë të gjitha detajet për t'ju arritur në kohë reale.

Tarifat e taksive për aeroportin e Eindhoven

02.

Merrni tarifat

Merrni një vlerësim të drejtpërdrejtë të kostos gjatë procesit të rezervimit. Të gjitha çmimet tona janë fikse dhe konkurruese! Tarifat fikse dhe të përballueshme të taksive në mënyrë që të dini çmimin e udhëtimit.

Shofer taksie në Eindhoven

03.

Detaje dhe konfirmim

Pas rezervimit në faqen tonë të internetit, ju do të merrni një email konfirmimi me të gjitha detajet e transferimit tuaj të ardhshëm. Shoferi do t'ju presë para kohe.

Rezervoni dhe qëndroni me çmimet më të mira

Rezervim taksi në aeroportin ndërkombëtar të Eindhoven

Transferimi i aeroportit Bruksel Eindhoven

Në mënyrë që të dini koston fikse të itinerarit, thjesht rezervoni një transport ose një taksi në internet në Eindhoven dhe do të dini saktësisht se sa do t'ju kushtojë. Me Prestige DRIVER, ju gjithmonë merrni një çmim fiks, i cili do të dihet gjatë procesit të rezervimit. Drejtuesit tanë profesionistë do t'ju ofrojnë një shërbim me cilësi të lartë që do të plotësojë të gjitha nevojat dhe dëshirat tuaja.

Shumica e udhëtarëve preferojnë një taksi ndaj transportit publik, kështu që udhëtimi do të jetë më i shpejtë dhe më i rehatshëm. Taksitë janë në dispozicion jashtë terminaleve përreth aeroporteve dhe mund të porositen në vend. Ka shume kompanitë e taksive në Eindhoven dhe ju duhet të zgjidhni atë më të mirën për udhëtime të sigurta.

Pasagjerët mund të shkojnë dhe të vijnë nga këto aeroporte me autobus, tren, metro dhe taksi. Të gjithë këta aeroporte kanë akses në transportin publik të pasagjerëve dhe shërbimet e taksive. Një numër i madh i udhëtarëve do të kalojnë nëpër këto aeroporte më të ngarkuara dhe shumica e tyre do të zgjedhin një taksi ose autobus anijesh, pasi mund të ndihen të pakëndshëm duke udhëtuar në transportin publik.

Taksi për në aeroportin e Eindhoven

Alternativat më të mira për taksimetrat në Bruksel.

Kostoja e një taksi tradicionale të matur është stresuese për të gjithë kur jeni në lëvizje, veçanërisht nëse jeni bllokuar në një bllokim trafiku. Këto ditë, është e lehtë dhe më mirë të rezervosh një taksi privat në internet brenda pak minutash nga kudo në botë.

Shoferi juaj do t'ju presë përpara terminalit dhe gjithashtu do t'ju ndihmojë me bagazhet tuaja të rënda kur ju mbledhim nga aeroporti.

Easyshtë e lehtë të llogaritni çmimin e taksisë tuaj duke përdorur formularin tonë të porosisë në internet dhe të shihni çmimet paraprakisht.

Transporti i anijes për në Aeroportin e Eindhoven (EIN)

Sistemi ynë i rezervimeve në internet ju jep lirinë për të zgjedhur midis një ekonomie, biznesi, limuzine ose minibusi luksoz. Kompania jonë e taksive dhe transferimit gjithashtu ofron vende për fëmijë dhe qasje në karrocat sipas kërkesës.

Ne vazhdimisht monitorojmë fluturimet për të kontrolluar gjendjen e tyre para se të largohet shoferi. Kjo i kursen udhëtarët nga detyrimi për të paguar për kohën shtesë të pritjes. Ne shpesh ofrojmë ulje dhe oferta për rezervime në internet. Anijet tona janë mënyra më e përshtatshme për grupet për të udhëtuar në mënyrë të qetë dhe pa stres nga dhe në aeroportet e Eindhoven.

Ju këshillojmë me forcë të zgjidhni një shërbim të mirë taksi në aeroport me shoferë profesionistë, automjete të kondicionuara, etj.

Rezervoni taksinë tuaj në disa klikime nga aeroporti i Brukselit

Zgjedhja e automjeteve në dispozicion për çdo transport derë më derë

170 €

Taksi i lirë aeroporti i Brukselit

Eco Taxi në aeroportin e Eindhoven [EIN]

Transferimi i taksisë ekonomike nga aeroporti i Brukselit në aeroportin e Eindhoven ose anasjelltas

200 €

Taksi i lirë aeroporti i Roterdamit

Taksi biznesi në aeroportin e Eindhoven

Transferim i lehtë i taksisë nga aeroporti i Brukselit Zaventem në Eindhoven ose anasjelltas

195 €

Anije e lirë për në Roterdam

Anije për në aeroportin e Eindhoven [EIN]

Transferimi i anijes nga aeroporti kombëtar i Brukselit në aeroportin e Eindhoven ose anasjelltas
Maastricht Aachen nga / në
Anijet nga Brukseli në Liège
Taksi tapë për në Charleroi
Rezervimi i tapës
Taksitë e Brukselit Liège
Taksitë ottignies bruksel
Taksi tape në Lille
Shofer privat tape
Ligje taksi për në Eindhoven
Taksi dhe anije në tapë
Liege taksi në Bruksel
anije tape
Ligje taksi për në Eindhoven
Transferimi i tapës në Bruksel

E di ti

Historia e Aeroportit të Eindhoven [EIN]

Aeroporti i Eindhoven (kodi IATA: EIN • kodi ICAO: EHEH) është një aeroport rajonal i vendosur afër Eindhoven (Hollandë). Për sa i përket pasagjerëve, është aeroporti i dytë në vend me 3,9 milion pasagjerë të trajtuar në 2014, pak përpara Roterdamit, por shumë prapa Schiphol, aeroporti kryesor në Hollandë, me më shumë se 53 milion pasagjerë.

Aeroporti i Eindhoven është për përdorim civil dhe ushtarak, duke strehuar flotën e avionëve të transportit të Forcës Ajrore Mbretërore Hollandeze. Nga Lufta e Dytë Botërore e deri para disa vitesh, aeroporti u quajt Welschap. Furnizohet me karburant aviacioni nga rrjeti i tubacioneve në Evropën Qendrore.

Në vitet 1990, ai priti pesë edicione të Dynamo Open Air, në atë kohë festivali më i rëndësishëm i metaleve në Evropë.

Burimi: Aeroporti i Eindhoven

Itinerar për të përgatitur udhëtimin tuaj në aeroportin e Eindhoven

Destinacioni i adresës Drop-Off Aeroporti i Eindhoven:

 • Emri: Aeroporti i Eindhoven,
 • Adresa: Airportplein 60,
 • Kodi postar: 5657 EA,
 • Qyteti: Eindhoven,
 • Shteti: Hollandë,
 • Largësia: 130 km,
 • Gjerësia gjeografike: 51.949131,
 • Gjatësia: 4.433835

Llogaritni rrugën me Rome2Rio

Pyetje për fréquemment posées

Pyetjet e bëra më shpesh ...

Shofer prestigj faq

E vetmja gjë që ne kërkojmë është adresa e dorëzimit, adresa e destinacionit, data dhe koha e transportit ose taksisë tuaj. Përveç numrit të personave që do të transportohen, një email dhe një numër telefoni ku mund të kontaktojmë pasagjerët.

Kur të bëni një porosi në faqen tonë të internetit, natyrisht që do të merrni konfirmimin e menjëhershëm të rezervimit tuaj me email. Nëse keni bërë një rezervim me telefon, do të merrni një konfirmim me SMS përmes aplikacionit Whatsapp.

Keni dy mundësi për të paguar për rezervimin tuaj:

 1. Pagesa online gjatë procesit të rezervimit përmes formularit tonë të rezervimit. Paguani në mënyrë të sigurt me një kartë krediti Stripe: Visa, MasterCard, Bancontact, PayPal dhe të tjerët.
 2. Ju gjithashtu keni mundësinë të paguani shoferin me para në dorë në fund të udhëtimit.

Për arsye cilësore, një sedan mund të akomodojë 3 deri në 4 pasagjerë maksimalisht. Për grupe dhe familje deri në 8 persona në një minibus të tipit Multi-van.

Llogaritni kostot e taksive në vetëm disa klikime duke përdorur formularin tonë online. Për disa minuta, ju do të dini saktësisht se sa do të kushtojë udhëtimi juaj, madje edhe para se të konfirmoni pagesën. Çmimet tona janë gjithmonë fikse, pa surpriza të pakëndshme para dhe pas.

Faleminderit shumë për komentet tuaja të vlerësuara!

Shqyrtimet e lëna nga pasagjerët tanë besnikë

Transferim i gjatë, por perfekt nga aeroporti i Brukselit në Eindhoven. Shoferi i taksisë ishte i përpiktë, i largët dhe miqësor. Të rekomandojë.

rishikimi i klientit nga tape

Më duhej një transport i minutës së fundit nga Brukseli në Eindhoven. Ata reaguan shpejt dhe po ashtu edhe transporti. Makinë e shkëlqyer, shumë e rehatshme! Uebfaqja është një prekje vërtet e bukur. Shumë të teknologjisë së lartë dhe i përshtatshëm për klientët.

rishikimi i klientit nga tape

Ne kërkojmë një transferim nga aeroporti i Eindhoven në aeroportin Charleroi, shoferi ishte tashmë i pranishëm paraprakisht. Ne vërtet e vlerësonim përpikmërinë. Shoferi ishte i dobishëm dhe miqësor.

rishikimi i klientit nga tape
Mos e kopjoni tekstin!
Kthehu në fillim