Taksi në aeroportin e Brukselit
Anije e lirë për në aeroportin e zaventem


Rezervimi i një shoferi aeroporti për një transferim taksi nga aeroporti i Brukselit në të gjitha destinacionet ...

pagesa online taksi
Në mënyrë që të garantoni një shërbim cilësor, ju lutemi vini re se të gjitha rezervimet duhet të bëhen të paktën 06 orë më parë!
Taksi në aeroportin e Brukselit

Anije dhe taksi nga / në aeroportin e Brukselit [BRU]

Zgjedh Prestige DRIVER, një alternativë e shkëlqyer për taksitë tradicionale me çmim fiks! Në dispozicion në çdo kohë, shoferi juaj i taksisë për aeroportin e Brukselit në Zaventem. Ne ofrojmë një shërbim efikas online të prenotimit të taksive për në aeroport nga Bruksel-Zaventem.

Rezervoni taksistin tuaj të ardhshëm tani në mënyrë që t'ju transferojë në ndonjë destinacion të dëshiruar rreth Brukselit në Belgjikë ose midis vendeve tona fqinje.

Transfertë në të gjitha qytetet ose qytezat në Bruksel: stacioni i trenit, parkimi, ndalesa e transportit publik, udhëtim pune, ngjarje e rëndësishme, në qendër të qytetit, në hotel dhe në çdo aeroport tjetër pranë ...

Rezervoni një anije në Bruksel

Shijoni një udhëtim të besueshëm, të sigurt dhe të rehatshëm me Prestige DRIVER.

Avantazhet e taksive dhe transporteve tona në aeroportin e Brukselit

Dëshironi të kaloni momente të këndshme? Prestige DRIVER ju vë në dispozicionin tuaj drejtues anijesh cilësorë kjo do të të çojë ty në bordin e një automjeti të nivelit të lartë dhe do të sigurojë një sjellje të profesionalizmit dhe ashpërsisë. Disponueshmëria, përpikmëria dhe diskrecioni janë pjesë e vlerave tona për gjithçka transport me anije për në aeroportin Zaventem të Brukselit.

Aeroporti i taksi ottignies lln charleroi

Transferim nga/në aeroportin kombëtar të Brukselit

Keni nevojë për një udhëzues për Brukselin dhe rrethinat e tij?

Filloni udhëtimin tuaj të qetë dhe të këndshëm me Prestige DRIVER. Ne transportojmë qindra udhëtarë çdo ditë me taksi nga aeroporti kombëtar i Brukselit dhe në të gjitha aeroportet e tjera në Evropë.

Drejtuesit tanë të specializuar do t'ju çojnë me taksi nga aeroporti Brussels-Zaventem në ndonjë vend turistik : Bruksel-City, Atomium, muze, Grande-Place, Mini-Evropë, Manneken Pis, Galeries Royales Saint Hubert, Parc du Cinquantenaire, Pallati i Brukselit, Muzetë Mbretërorë të Arteve të Bukura të Belgjikës, Muzeu i Instrumenteve Muzikore dhe të tjerë…

Shërbimet e transfertave në të gjithë vendin dhe në vendet tona fqinje: Holandë, Francë, Gjermani, Luksemburg, etj. Me ne do të udhëtoni gjithmonë me rehati dhe me një çmim fiks në të gjitha destinacionet. Llogaritni me lehtësi kostot tuaja të taksisë tani duke përdorur moduli ynë i porositjes në internet dhe zbuloni vetë çmimin paraprakisht!

Transferta me taksi nga aeroporti i Brukselit

Ka shumë përparësi për të zgjedhur një shofer privat për të gjithë transportin e pasagjerëve derë më derë:

 • Asnjë tarifë bagazhi apo njehsori
 • Tarifa fikse natën dhe ditën
 • Pa pagesë shtesë ose kosto të fshehura
 • Nuk ka matës apo taksimetër në automjetet tona

Transferta me taksi në aeroport dhe anije. Si punon ?

Rezervoni një taksi në aeroportin e Brukselit

01.

Rezervime online

Plotësoni fushat e formularit të rezervimit online në mënyrë që të porosisni taksinë tuaj paraprakisht. Shoferi juaj i aeroportit do të ndjekë të gjitha detajet për t'ju pritur në kohë reale.

Tarifat e transfertave me taksi nga aeroporti Zaventem

02.

Merrni tarifat

Merrni një vlerësim të kostos direkt gjatë fazave të rezervimit tuaj. Të gjitha çmimet tona të shfaqura drejtpërdrejt janë gjithë përfshirëse dhe pa ndonjë kosto shtesë! Çmime të përballueshme dhe fikse të taksive.

Taksisti privat kryeqyteti i Brukselit

03.

Detaje dhe konfirmim

Pas rezervimit në faqen tonë në internet, ju do të merrni një email konfirmimi dhe të gjitha detajet e transferimit tuaj të ardhshëm. Shoferi do t'ju presë para mbërritjes me një shenjë.

Rezervoni taksinë tuaj për në aeroportin e Brukselit me disa klikime

Transferimi nga aeroporti derë më derë

Rezervoni taksinë tuaj në Bruksel-Kryeqytet ou Aeroporti i Brukselit lehtë dhe do ta dini saktësisht se sa do të paguani përpara. Me Prestige DRIVERju do të marrë një çmim fiks i njohur në fazën e rezervimit. Të gjithë drejtuesit tanë privatë dhe profesionistë do t'ju ofrojë një shërbim të përshtatur për nevojat dhe dëshirat tuaja.

Falë shfaqjes në kohë reale të fluturimeve të uljes. Drejtuesit e Prestige DRIVER do t'ju dërgojë një mesazh përmes WhatsApp kur niveli të vendoset.

Ju do të jeni në kontakt të drejtpërdrejtë me shoferin tuaj të disponueshëm 24/7 përmes whatsapp. Prandaj, do të jeni në gjendje të pyesni ditën dhe natën ose të raportoni një ndryshim nëse është e nevojshme.

Taksi për në aeroportin e Brukselit

Zgjidhni alternativën më të mirë për taksitë tradicionale

Harrojini matësit e taksimetrave dhe stresin e bllokimit të trafikut. Prestige DRIVER kujdeset për të gjithë rezervimin tuaj me një çmim fiks!

Drejtuesit tanë të vendosur në të gjithë Belgjikën dhe Evropën do të vijnë në derën tuaj, deri në mbërritjen e hyrjes në sallën e terminalit tuaj. Konsultohuni me çmimet tona në internet.

Rezervoni anijen në aeroport kombëtar BRU

Transferimi i anijes me çmim fiks në aeroportin e Brukselit BRU

Nëse jeni duke udhëtuar me disa njerëz në grupe, është një avantazh i madh të ndani kostot me ju! Ju do të kujdeseni nga një shofer profesionist në një anije të pastër multivan për një normë fikse shumë të favorshme!

Ne gjithmonë mbajmë një vëzhgim në konkurrencën tonë për t'ju ofruar çmimet më të mira në treg.

Flota e makinave në dispozicion për transferimin derë më derë

Tarifat e transferimit të taksive dhe anijes nga / në aeroportin e Brukselit

45 €

Taksi i lirë aeroporti i Brukselit

Eko taksi për aeroportin e Brukselit në Zaventem

Transferimi i taksi eko në aeroportin kombëtar të Brukselit nga / në kryeqytetin e Brukselit

60 €

Taksi në aeroportin e Brukselit

Taksi biznesi në aeroportin e Brukselit

Transferimi i biznesit me taksi nga aeroporti i Brukselit në kryeqytetin Bruksel ose anasjelltas

55 €

Anije e lirë për në aeroportin e zaventem

Anije për në aeroportin e Zaventem [BRU]

Transferimi i anijes nga aeroporti i Brukselit [BRU] për / nga Bruksel-Kryeqyteti

Ju faleminderit shumë për mendimin tuaj!

Shqyrtimet e lëna nga pasagjerët tanë besnikë

Ne kërkojmë një transferim nga aeroporti kombëtar i Brukselit, shoferi ishte tashmë i pranishëm paraprakisht, unë e vlerësoj saktësinë. Shofer i dobishëm dhe shumë miqësor.

pasagjer nga Prestige Driver

Jean-Batiste A.

Sherbim i larte
Shofer i përpiktë dhe automjet i vetë nga aeroporti i Zaventem Brukselit. Të rekomandojmë pa hezitim.

pasagjer nga Prestige Driver

Sara E.

Transferim perfekt dhe i shpejtë nga aeroporti i Brukselit në hotelin Amigo. Një taksist privat i shoqërueshëm dhe shumë miqësor. Faleminderit +++

pasagjer nga Prestige Driver

Vincent B.

Drejtues të kualifikuar në të gjithë Belgjikën. Në dispozicion 24/7

Është e rëndësishme që të keni një përvojë të këndshme kur udhëtoni me të Prestige DRIVER. Ne ua transmetojmë këtë informacion çdo ditë shoferëve kur vijnë në taksitë në Bruksel për stërvitje.

Jini të relaksuar, gjithmonë mund të prisni shërbim të shkëlqyeshëm nga shoferët tanë të licencuar, si dhe një udhëtim të sigurt dhe të qetë në të gjitha anijet dhe taksitë që kemi në pronësi. Pas mbërritjes në destinacionin tuaj, do të keni mundësinë të vlerësoni shoferin tuaj. Ne natyrshëm supozojmë se udhëtimi do të zhvillohet normalisht.

Sidoqoftë, në një pakicë shumë të vogël të rasteve, gabimet mund të bëhen gjatë kursit. Nëse mendoni se nuk jeni trajtuar si duhet nga një prej shoferëve tanë, mund të paraqisni një ankesë tek tonë formularin e kontaktit.

A ke ditur atë ...

Aeroporti i Brukselit u zgjodh aeroporti më i mirë në marketing

Aeroporti i Brukselit fitoi çmimin e parë në Çmimet Rrugët Botërore 2014 në Çikago më 23 shtator. Pas fitimit të çmimit Routes Europe në kategorinë 4-20 milion pasagjerë në Mars 2014 dhe World Air Cargo Awards në Qershor, Aeroporti i Brukselit u shpall si fituesi i përgjithshëm në konferencën prestigjioze Rrugët Botërore dhe gjithashtu u emërua fitues në kategorinë prej 4-20 milion pasagjerë.

Çmimet Rrugët Botërore u krijuan në 1997. Pasi të jenë nominuar nga linjat ajrore për përsosmërinë e tyre në zhvillimin e linjave ekzistuese dhe të reja, hulumtimin e tregut dhe komunikimet e marketingut, të nominuarit për çmimin duhet të paraqesin informacione dhe materiale shtesë të marketingut.

Aeroporti i Brukselit tashmë ka fituar çmimin global Rrugët Botërore në 2012, duke u bërë aeroporti i parë që fiton këtë çmim dy herë.

Çmimet Rrugët Botërore jepen në disa kategori. Aeroportet ndahen në katër kategori bazuar në madhësinë e tyre: 0-4, 4-20, 20-50 dhe mbi 50 milion pasagjerë. Ekziston gjithashtu një "Destination Award" për organizatën më të mirë të turizmit, si dhe një kategori shtesë për fituesin e madh.

Përveç shpalljes si një "fitues i përgjithshëm", aeroporti i Brukselit gjithashtu fitoi çmimin e parë në kategorinë e aeroporteve duke mirëpritur 4 deri në 20 milion pasagjerë në vit.

Në qershor të këtij viti, ngarkesa BRU u shpall si fituese e World Air Cargo Awards, çmimi më i madh i industrisë; një mundësi e shkëlqyeshme për aeroportin e Brukselit të pozicionohet midis aktorëve kryesorë në sektor dhe të konfirmojë rëndësinë e tij si një aeroport standard në sektorin e transportit ajror.

Burimi: Aeroporti Kombëtar i Brukselit në Zaventem [BRU]

Itinerar për të përgatitur udhëtimin tuaj me taksi në aeroportin e Brukselit.

Destinacioni i adresës Drop-Off Bruksel nga / në Aeroportin Kombëtar Zaventem

 • Emri: aeroporti i Brukselit
 • Adresa: A201 - Leopoldlaan
 • Kodi postar: 1930
 • Qyteti: Zaventem
 • Rajoni flaman i Brabantit
 • Shteti: Belgjikë
 • Gjerësia gjeografike: 50.900999
 • Gjatësia: 4.4833857
 

Llogaritni rrugën me Rome2Rio

Pyetje për fréquemment posées

Pyetjet dhe përgjigjet e bëra më shpesh ...

faq prestige driver

Llogaritni kostot e taksisë tuaj në disa klikime duke përdorur formularin tonë online. Për disa minuta, ju do të dini saktësisht se sa do të kushtojë udhëtimi juaj para se të vërtetoni pagesën. Çmimet tona janë gjithmonë fikse, pa ndonjë surprizë të keqe as para, as pas saj!

Ju keni dy mundësi për të paguar për rezervimet tuaja:

 1. Pagesa online gjatë procesit të rezervimit përmes formularit tonë të porosisë online. Ju paguani në mënyrë të sigurt në fazën përfundimtare me kartën e kreditit Stripe: Visa, MasterCard, Bancontact, etj.
 2. Gjithashtu, ju keni mundësinë e pagimit të parave të gatshme për t'i paguar shoferit në fund të udhëtimit tuaj.
Ne thjesht kërkojmë të fusni adresën e marrjes, adresën e destinacionit, datën dhe kohën e anijes ose taksisë tuaj. Si dhe numrin e personave që do të transportohen, adresën e postës elektronike dhe numrin e telefonit ku mund të arrijmë pasagjerët.

Sigurisht, nëse bëni një porosi përmes faqes tonë, menjëherë do të merrni një konfirmim të rezervimit tuaj me email. Nëse keni bërë një rezervim me telefon, do të merrni një konfirmim me SMS përmes aplikacionit Whatsapp.

Për arsye cilësore, maksimumi 3 deri në 4 pasagjerë mund të udhëtojnë me një veturë të tipit sedan. Për grupe dhe familje, 8 persona maksimalisht në një furgon të tipit Multivan.