Taxi Geel naar de luchthaven Zaventem, aan vaste prijs

In de smalle straten rond het Stadhuis Geel is dubbel parkeren met twee valiezen geen goed idee, en aan station Geel is de zone voor het gebouw bedoeld om even te stoppen, niet om rustig in te laden. Wie daar woont, kent het probleem: de wagen staat een eind verderop, het regent, en de koffers moeten mee. Een chauffeur die op het afgesproken uur voor de deur komt staan lost precies dat op. Hij zet de wagen stil waar u staat, laadt de bagage in, en u hoeft geen enkele meter met een koffer over de stoep te doen.

Taxi Geel ⇆ Aéroport
Taxi Geel, Prestige Driver
Gegarandeerde vaste prijs
Getimede rit
Sedans & vans
Ophaling in Geel
24/7 beschikbaar

Van Geel naar Brussels Airport: 67 kilometer en de weg die de chauffeur neemt

De afstand tussen Geel en de luchthaven van Zaventem bedraagt 67 kilometer. Zonder verkeer duurt de rit ongeveer 62 minuten, en naargelang het uur van vertrek rekent u op 62 tot 86 minuten. De chauffeur verlaat Geel via de R14 of de N19, sluit aan op de E314 richting Brussel, en nadert de luchthaven via de E40, de R0, de R22 en de A201. Wie in het centrum woont, dicht bij het Stadspark Geel of ‘t Buurtpleintje, zit meteen op de ring rond de stad. Vanuit de wijken verder van de R14 duurt het enkele minuten langer voor de wagen op de N19 zit, en dat verschil zit al in het voorgestelde ophaaluur.

De E314 loopt vol in de ochtendspits richting Brussel. Dan komt de rit dichter bij de bovengrens. Buiten die uren blijft hij in de buurt van de gemeten 62 minuten. Het uur van ophaling wordt daarom altijd afgeleid van uw vluchtuur, niet van een vast schema.

Waarom inwoners van Geel een chauffeur boeken in plaats van zelf te rijden

  • Geen parkeerkosten voor de duur van de reis. De wagen blijft thuis staan in plaats van dagen op een luchthavenparking.
  • Inladen voor de deur. De bagage gaat in de koffer waar u woont, ook in straten waar lang stilstaan niet kan.
  • Geen tweede rit voor wie u wegbrengt. Niemand moet twee keer 67 kilometer rijden om u af te zetten en weer terug te keren.
  • Antwerpen als alternatief. De luchthaven van Antwerpen ligt op 43 kilometer van Geel, ongeveer 36 tot 50 minuten. Voor wie daar vertrekt geldt dezelfde werkwijze.
  • Ritten van en naar Ziekenhuis Geel. Wanneer het uur pas laat vastligt en de ophaling nog moet kunnen opschuiven.

Waarom Prestige Driver

  • De prijs ligt vast voor u vertrekt. Geen teller die oploopt wanneer de E314 stilstaat.
  • Geen toeslag ‘s nachts, in het weekend of op een feestdag. Een vertrek voor dag en dauw kost hetzelfde als een rit midden op de dag.
  • De chauffeur laadt uw bagage in en uit. De standaardbagage zit in de prijs.
  • Uw vlucht wordt opgevolgd. Landt het toestel later, dan past de chauffeur zijn uur aan zonder dat u belt.
  • Nederlands bij de boeking en tijdens de rit.

Veelgestelde vragen vanuit Geel

Kan de chauffeur in een smalle straat in Geel voor de deur komen?

Ja. Geef bij de reservering het volledige adres op, met de verdieping of het huisnummer als de straat moeilijk te vinden is. De chauffeur komt tot voor de woning, laadt de valiezen in en vertrekt meteen daarna. In straten waar stilstaan slechts kort kan, belt hij enkele minuten op voorhand zodat u niet buiten hoeft te wachten.

Hoeveel bagage kan er mee vanuit Geel?

De standaardbagage is inbegrepen in de prijs, doorgaans een grote valies en een handbagage per persoon. Reist u met meer, met een kinderwagen, met sportmateriaal of met een instrument, vermeld dat dan bij de boeking: er wordt een wagen met voldoende laadruimte voorzien. Dat wordt op voorhand geregeld, niet op de stoep bij het inladen.

Waarom staat de prijs Geel Zaventem niet in de tarieventabel?

De tabel op de site toont de vaste prijzen vanaf Brussel. Geel ligt daarbuiten, dus de prijs wordt berekend op het werkelijke vertrekadres. Via de vaste prijzen ziet u hoe die werkwijze in elkaar zit, en de berekening geeft u het exacte bedrag voor u iets bevestigt.

Bereken mijn prijs en reserveer